Payanik HR Payanik Payanik HR Payanik


پایانیک


همراه پایا ، همکار نیک


Payanik


شرکت گروه نوآوران پایانیک توسط گروهی از متخصصین اداری و منابع انسانی در سال 2012 با هدف ارائه خدمات اداری و منابع انسانی به شرکت های ایرانی و خارجی ایجاد شده است.
تخصص ما تامین و اداره صحیح منابع انسانی با استفاده از ظرفیت های قانونی و کاهش ریسک نیروی انسانی است. ما برای شما این امکان را فراهم می کنیم تا بدون نگرانی بر ماموریت اصلی خود تمرکز کرده و آن را به بهترین شکل انجام دهید.
ما با درک کامل از نیاز مشتریان، در تلاش هستیم تا خدمات تخصصی خود را در زمینه اداری و منابع انسانی به بهترین شکل و ساده ترین روش عرضه نماییم. ما با انتخاب شعار «همراه پایا، همکار نیک» می ‌کوشیم تا برای مشتریان خود همراهی پایا و همکاری نیک باشیم.
معرفی بنیانگذار


Khalaj


محمد خلج بنیانگذار و شریک اصلی شرکت است و بیش از 20 سال در تمام زمینه های اداری و منابع انسانی در شرکت های بزرگی چون گلرنگ، قاسم ایران، لاستیک البرز و ماموت به عنوان معاون مدیرعامل در حوزه اداری و منابع انسانی تجربه کسب کرده و متخصص امور اداری و منابع انسانی است و به قانون کار و تامین اجتماعی و سایر قوانین مرتبط با نیروی انسانی تسلط دارد. او سالها عضو هیات های حل اختلاف وزارت کار بوده و عضو انجمن مشاوران مدیریت ایران است. وی همچنین دانش آموخته رشته مدیریت دانشگاه تهران در مقطع فوق لیسانس می باشد.
همچنین محمد خلج طی سالها فعالیت تخصصی توانسته است تیم کاری متعهد، متخصص و شایسته ای را در کنار خود داشته باشد.


روش و رویکرد ما


Khalaj

ما در پایانیک معتقدیم که برای هر یک از مشتریان متناسب با نیازمندی ها و شرایط او باید خدمات مخصوص برنامه‌ریزی و به طور هدفمند طراحی و پیاده ‌سازی شود. پذیرفته ایم که در صنایع و کسب و کارهای مختلف شرایط یکسانی وجود ندارد و نمی ‏توان در حوزه منابع انسانی نسخه از قبل نوشته ‏شده‏ ای را برای همه بکار برد. لذا خدمات گروه نوآوران پایانیک برای هر شرکت و در صنایع مختلف کاملاً اختصاصی است و بسته به نوع صنعت و شرایط مشتری طراحی و ارائه می شود.


چشم انداز ما


Khalaj

پایانیک با اتکا به دانش و تخصص خود و با شناخت از فضای کسب و کار ایران و پیش بینی روند رو به رشد اقتصاد و لزوم توجه هر چه بیشتر به حوزه اداری و منابع انسانی در مسیر توسعه کشور، چشم انداز خود را تدوین نموده و با اعتقاد کامل به اهمیت توسعه امور اداری و منابع انسانی، در جهت تحقق آن بی وقفه و با همه توان تلاش می نماید:
انتخاب اول شرکت های معتبر ايراني و بين المللي و رسيدن به جايگاه نخست ارائه کننده خدمات اداری و منابع انساني در کشور ایران.


ارزش های ما


صداقت و انجام کارهای درست
مشتری‌ مداری و جلب رضایت آن
نوآوری و خلاقیت مستمر در همه کارها
آموزش و یادگیری مستمر و ارتقای سطح دانش
همدلی و مشارکت در انجام همه کارها به ‌صورت تیمی
مسئولیت‌پذیری در قبال جامعه و احترام به ارزش‌های اجتماعی


چارت سازمانی شرکت


پایانیک طوری سازماندهی شده است تا بتواند در جهت تحقق اهداف و چشم انداز خود به بهترین شکل، نیاز مشتریان خود را شناسایی و برآورده نموده و رضایت ایشان را بدست آورد.


Khalajارسال ایمیل

پایانیک در : لینکداین | گوگل پلاس

برای : شرکت ها | دفاتر | تبلیغات | مشاغل


گروه نوآوران پایانیک